044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Електричні опалювальні котли (електрокотли)  «Deten»   

 

Deten  Якщо Вам знадобився електрокотел для опалення міської квартири, особняка, лазні, садового будинку, знайте, у нас Ви знайдете прилад необхідних технологічних параметрів. Котли «Deten» впораються з завданням обігріву побутових и промислових приміщень, комунальних забудов, громадських та інших опалювальних будівель, їх купують як для будинку, так і для дачі, в якості основного або допоміжного пристрою. Проектування та монтаж системи опалення, до якої під’єднаний наш котел, приємно дивує клієнтів оптимальним балансом ціни та якості: опалення електрокотлами не потребує багатьох додаткових перевірок і походів по інстанціях, як у випадку з газовим котлом. Для агрегатів,що працюють на твердому чи рідкому паливі, необхідне окремеприміщення, місце для зберігання енергоносія, постійний його запас і т.д. Всього цього можнауникнути, обравши компактний і простий в обслуговуванні електричний котел Deten. Фірма «Deten» пропонує котли, розроблені та виготовлені в Україні. Побажаннякористувачів і потенційних клієнтів були враховані при створенні наших електричних котлів. Тому вони вийшли надійними та функціональними.
shema montaga          1- Електричний котел Deten; 2- Блок керування електричним котлом Deten; 3- Группа безпеки котла; 4- Розширювальний бак; 5- иопалення; 6- Кран підживлення та зливу теплоносія з системи опалення; 7- Фільтр грубої очистки; 8- Циркуляційний насос.

 

На яку вигоду можна розраховувати, приймаючи рішення купити електрокотел «Deten» (у порівнянніз аналогом від іншого вітчизняного виробника):


• • до комплектації входить тільки найнадійніша німецька автоматика: це мінімізує збоїта сприяє репутації котлів «Deten» як майже безвідмовних;
• • температура подачі й обратки керується окремими режимами, що надійніше захищає котел від такого явища, як “холоднаобратка”;
• • корпуси котлів з внутрішньої оцинковкою, якаоберігає нові опалювальні системи відзасмічення іржею;
• • деталі корпусів, що стикаються з агресивними зовнішніми середовищами, також оцинковані;
• для виготовлення ТЕНів використовується суцільнотягнута труба з нержавіючої сталі товщиною 0,8 мм, що легована титаном;
• при виникненні несправності у блоці з декількох нагрівальних елементів, існує конструкційна можливість прицільної заміни одного з них, а не блока в цілому;
• нові сучасніблоки нагрівачів роблять котел легше, компактніше, простіше в обслуговуванні;
• при регулюванні температури теплоносія у котлах використовується не лише автоматика, але й більш тонкі в настройці цифрові програматори;
• достатня кількість режимів керування, для того щоб контролювати роботу котла;
• до базової комплектації входить клема для підключення блоків клімат-контролю, електричних програматорів, більшості різновидів регуляторів температури: це додаткові можливості для грамотної економії електроенергії.


Споживачі обирають електрокотел «Deten», для того щоб забезпечити своєжитло теплом, а мешканців будинку — затишком та комфортними побутовими умовами. Котли для опалення обов’язково проходять стандартизацію та орієнтовані на виконання наступних задач:


• якісна і довгострокова робота;
• збереження і надійність системи опалення оселі в цілому;
• економневитрачання електроенергії;
• адекватна цінова політика.

 

Оселі необхідно тепло, як обрати правильний електричний котел?

 

 Якщо Ви збираєтесь опалювати житло за допомогою електричного котла, то знадобляться деякі розрахунки та роздуми, щоб підібрати оптимальну модель. По-перше, слід розрахувати потужність котла, їїкраще брати з запасом. Потужність, що потрібна для обігрівуВашого будинку або квартири, безпосередньо залежить від площі кімнат, висоти стелі. Також вплив на неї мають кількість і розміри вікон, якість теплоізоляції помешкання. Наприклад, високі “французькі” вікна від підлоги до стелі сприятимуть тепловтратам. В Інтернетібезліч онлайн-калькуляторів, що дозволяють розрахувати приблизну потужність котла, якщо в наявності є план будівлі та розміри кімнат. Більш детально необхідні Вам цифри назве лише інженер-теплотехнік.

 Виходячи с показників потужності, Ви зрозумієте, чи достатньо для опалювального приладу напруги в мережі 220В або доведеться прокладати окрему лінію 380В. Обрати місце установки котла в будинку досить просто, не має потреби в масштабних проектних роботах. Компактні навісні котли майже непомітні, їх зовнішній вигляд гармонує з будь-яким інтер’єром. Електрокотел, встановлений біля навісних кухонних шаф, також може бути захованим за фасадом шафи.

 Досить важливо для тих власників, що часто лишають будинок, оснастити електричний котел надійним блоком контролю і керування, для взаємодії на відстані.

 Що стосується ціни, то слід поцікавитися не тільки вартістю самого котла, але і його доставкою, установкою, сезонним профілактичним обслуговуванням, а також ціною запчастин та доступністю оригінальних деталей від виробника. Це - так звані «неявні витрати», алевони дуже важливі для того, щоб отримати повну неприкрашену картинупро ту кількість коштів, вяку Вам стане опалювальний сезон.

 

Направлення та перспективи розвитку електрокотлів «Deten»

 

 elektricheskie kotli detenЕлектричні котли, що вироблені нашою фірмою, створені з урахуваннямнайновіших розробок в області опалення та обігріву, включаючи і дбайливе, економне відношення до використання енергоносія. «Deten» легко переміщати, встановлювати і монтувати до замкненої системи опалення: це під силу навіть недосвідченій людині. Інтуїтивнозрозуміле керування зі спеціального дистанційного пульту робить контроль за температурю доступним і старшому, і молодшому поколінню. Програмний захист не дозволить задати неможливу комбінацію налаштувань або завдати шкоди котлові.

 Електричні котли можнавикористовувати як основне або жяк альтернативне джерело тепла. Вони нерідко дублюють газовий або твердопаливний котел на випадок перебоїв зпальним або в разі надзвичайно сильних морозів. При цьому електрокотлові не потрібен димохід, він не утворює продуктів згоряння, димів і запахів. Опалення електрокотлами визнано безпечним і надійним.


 Використовуючи режим «Економ», Ви швидко звикнете до того, що під час Вашої відсутності кімнати прогріти певним чином, позбавлені відвогкості і вологи. За котлом в цьому режимі можна не доглядати декілька місяців. Для керування опалювальною системою підходить GSM-модуль: Ви регулюєте нагрівання повітря у сусідній кімнаті або ж в оселі в цілому, находячись в цей час поза ним!

  Досвідчені майстри стверджують: значно дешевше весьчас підтримуватипевну (навіть зовсім низьку) температуру, ніж з нуля починатипрогрів повністю остиглого приміщення. Такі перепадизагрожують появою конденсату всередині оселі, та не корисні для труб, радіаторів, котлів і баків. Але ні газовий, ні твердопаливний котел неможливо надовго оставляти без уваги, тому електричні пристрої в таких випадках більш доцільні.

 В перспективах розширення виробництва мипрагнемо до втілення ідеальних уявлень про опалювальні системи для комфортного проживання. Ці прагнення та пошуки роблять нас гідними та адекватними конкурентами серед виробників електричних котлів в Україні й за кордоном.

 Нашому електрокотлу можна довірити затишок і тепло всередині Вашого житла. Придбавши будь-який опалювальний пристрій напряму від виробника, Ви отримуєте інформацію з перших рук, фабричні ціни, сервіс та обслуговування від спеціалістів, що мають досвід роботи з котлами саме даної марки.

 Щоб вибрати та придбати електрокотел від української фірми Детен, отримати професійну консультацію з асортименту, переглянути каталог з якісними детальними фото, Ви можете зайти на сторінку Інтернет-магазину або ж зателефонувати до відділу продажів: +38044 337-16-87; +38067 911-04-50; +38050 141-13-03. З представниками фірми або менеджерами з продажів «Deten» легко зв’язатися за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактам у Viber: +380919067425.

 На сайті компанії розміщені фотографії виробів, вказані габариті, ціна та строк гарантії на кожну модель. Переглянувши відгуки покупців, клієнт може скористатися послугою “Зворотнійдзвінок” і задати нашому співробітнику запитання на тему, що його зацікавила, зв’язану з нашою продукцією.