044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Монтажний набір для котельні

ціна:
ціна: 3200,00 грн.
Опис

 В стандартний монтажний набір для автономної системи опалення входять: циркуляційний насос, розширювальний бак, група безпеки котла. В своїх монтажних наборах ми використовуємо тільки якісні комплектуючі світових брендів, перевірені довгим строком експлуатації, безвідмовністю в роботі і виконанню функцій, які на них покладені. Всі комплектуючі набору йдуть з гарантією від виробника.

 Якісний циркуляційний насос відомої компанії Optima (Польща) призначений для циркуляції теплоносія по замкненій системі опалення. Має три швидкості циркуляції, просте підключення до системи опалення, не потребує обслуговування, просте підключення до електромережі, мінімальне споживання електроенергії, безшумна робота.

 Надійна група безпеки котла від європейського концерну Watts слугує для контролю тиску в системі за допомогою манометра, для скидання надлишків теплоносія при аварійному відключенні котла служитьзапобіжний клапан на 2,5 бар. , клапан для відводу повітря дозволяє позбавитися  повітряних пробок в системі опалення.

 

 Розширювальний бак від європейської компаніїZilmet компенсує температурні розширення, тим самим рівномірно розподіляє теплоносій по опалювальній системі.

Відгуки (0)

Додати відгук

Захисний код
Оновити

Відправка заказу. Будь ласка зачекайте ...

Дякуэмо за замовлення! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Виникла проблема з відправленням замовлення. Будь ласка, спробуйте ще раз..

Будь ласка, заповніть всі поля форми перед відправкою.