044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Монтаж і установка електрокотла


Запис не знайдено

 

 

  Для того щоб надати якісні послуги не достатньо просто продати товар, якийє у нас в наявності. Ми пропонуємо повне веденняугоди до безпосередньо  монтажу і установки електрокотла.

 У нас Ви зможете отримати повну консультацію як в сфері опалення, так і за проектуванням системи опалення і котельної, монтаж системи опалення з електричним котлом. Крім цього, ми комплектуємо опалювальну установку матеріалами, які знадобляться для монтажу.

  Встановлюючи обладнання самостійно, Ви можете не дотримати всіх тонкощів і нюансів, тому переважніше звернутися до наших спеціалістів, що здійснюють монтаж опалювальних котлів в найкоротші строки, роз’яснивши принцип роботи системи.

Чомукраще заказати послугу монтажу саме у нас  

  Ще на етапі вибору, наші спеціалісти отримують інформацію про саме приміщення і його призначення, що дозволяє підібрати саме таке обладнання, яке буде відповідати визначеним вимогам. Це дуже важливо, так як при некоректному підборі, котел не зможе в повній мірі виконувати всі закладенні функції.

  Монтаж електричного котла  здійснюється нашими спеціалістами, які мають великий досвід ікваліфікацію в даній сфері. Вони можуть якісно, а головне своєчасно та швидко здійснити монтаж електричного котла, ціна при цьому буде суттєво нижче, ніж при замовленні установки окремо. Тому, при покупці котла, оптимальним буде комплексний заказ.

  Після монтажу котла, установка якого проводилась нашими спеціалістами, Вам надається повна гарантія не тільки на матеріали, але й на працездатність, так як наші монтажники і компанія в цілому використовують тільки високоякісні і перевіренні матеріали.

  Тому, якщо Вами планується установка в будь-якому приміщенні системи опалення або заміна котла, а можливо врізання додаткового котла до вже існуючої системи опалення, наші спеціалісти в лічені секунди з цимвпораються.

  Для того щоб заказати установку електрокотла (електричного котла), Вам необхідно залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами, що погодять зручний час для виїзду. Також менеджер надасть повну консультацію з будь-яких питань, включаючи проведення розрахункукошторисної вартості матеріалів та робіт.