044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Якісний сервіс електричних котлів


Запис не знайдено

 Визначившись з вибором необхідного електрокотла (електричного котла) із його установці, здавалось би, можна розслабитися і насолоджуватися теплом та затишком в будинку. З однієї сторони це так, але з іншої сторони – не варто забувати і про своєчасне обслуговування, так як якісний сервіс котлів опалення подовжує строк їх експлуатації.

   Крім цього, постійно виконуючи сервісне обслуговування котлів, Ви отримуєте:

- Своєчасне виявлення проблем;
- Попередження поломки;
- Профілактику деталей;
- Гарантію якісної та безперебійної роботи.

    Наші можливості

   Звертаючись за сервісом до нашої служби, Ви звертаєтесь до кваліфікованих спеціалістів сервісної служби, за допомогою яких можливо в максимально стислі строки виконати повноцінний або частковий ремонт електричних котлів. Крім цього, в наші обов’язки також входять сервісні й регламентні роботи.

   Так як опалення є однією з найважливіших інженерних систем, виникає необхідність постійного спостереження, а також планового обслуговування. Звертаючись до нас, Ви зможете отримувати  сервіс опалювальних котлів швидко, якісно і надійно.

  Перевагою нашої компанії є те, що ми - виробники, а значить, знаємо всі тонкощі механізмів котлів, що пропонуємо, зможемомиттєво визначити поломку і допомогти в її усуненні.

  Працюючі в цій сфері багато років, пріоритетним для нас є постійна співпраця з клієнтами, довірчі відносини і швидке реагування на будь-яку проблему. Ми гарантуємо не тільки якість представлених нами послуг, але і несемо повну гарантію за виконану роботу, а також за продукцію, що виробляємо.

   Наш  сервіс з ремонту електрокотлів завжди працює на результат, щоб в екстреній ситуації допомогти Вам усунути будь-яку проблему з опаленням.

   Звертайтесь до нашого сервісу електрокотлів і Ви переконаєтесь, що обрали вірну компанію, яказможе не тільки продати високоефективні електричні котли для опалення, але і здійснити все, що необхідно для їх якісної роботи.