044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

 

Оплата і Доставка

Купити електрокотел і комплектуючі для систем опалення Ви зможете такими способами як:

~ Готівковий розрахунокпри доставці товару кур'єром по Києву.

~ Безготівковий розрахунок за виписаним рахунком-фактурою.

~ Накладеним платежем при доставці транспортною компанієюНова пошта, Ін-Тайм, Укрпошта та іншими зручними для Вас перевізниками( послугу накладеного платежу наша компанія не сплачує).

~ Переказ грошових коштів на карту Приват Банку.

Способи доставки

ДОСТАВКА ЄЛЕКТРИЧНИХ КОТЛІВ "Deten" ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

    Ви можете обрати будь-який зручний спосіб доставки:

~ Доставка кур’єром у м. Київ на протязі 1-3 днів з моменту підтвердження заказу клієнтом.

~ Доставка по всій Україні здійснюється транспортними компаніями Новапошта, Ін-Тайм, Укрпошта та іншими зручними для Вас перевізниками на протязі 2-7 днів з моменту підтвердження чи сплати заказу.

Повернення або обмін товару

   Наша компанія гарантує Вам право на повернення або ж обмін товару, який не був у вжитку, на протязі 14 днів з моменту отримання відправлення. Товар повинен бути поверненим у своїй оригінальній упаковці з супровідними документами, товар не повинен мати ознак експлуатації, товар, що повертається повинен бути не пошкодженим при транспортуванні транспортною компанією. У випадку повернення товарупо закінченню зазначеного терміну, а також, товару,що був у використанні, повернення не буде оформлене. При відмові від товару вартість пересилки сплачує покупець.


   Переконливе прохання до наших клієнтів при покупці електричних котлів та інших товарів перевіряти отриману посилку на предмет пошкодження товару , а також цілісності упаковки .