044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Купити електрокотел в Києві від компанії "DETEN"

 

 kompaniya detenКомпанія DETEN — український виробник електричних котлів однойменної марки. Спеціалізація DETEN полягає у повному циклі продукції та послуг: виготовлення, прямого продажу, установці і сервісному обслуговуванні електрокотлів для різних систем опалення.

  З 2006 по 2014 рік фірма DETEN переважно виконувала замовлення з розробки та установці електричних котлів. Великий практичний досвід й база технологічних напрацювань сприяли тому, щокомпанія прийняла рішенняпро запуск власного серійного виробництва котлів. Українські вчені-фізики надали підтримку DETEN на усіх етапах створення виробничих ліній.

  Компанія DETEN на сьогоднішній день зберігає високі темпи розвитку бізнесу та виробництва, уважно стежить за новинками у сфері електроопалення, щобзастосувати їх при розробці нових та вдосконаленнігарно зарекомендованих себемоделей котлів. Електричне опалення — молода галузь, широке поле для поширення досягнень науки у цій області. DETEN тісно співпрацює з вченими, використовуючи найвдаліші рішення для того, щоб запропонувати споживачу електричний котел,щопоєднує практичну надійність і високі технології.

 

Наші можливості

 

Ми, як компанія виробник електричних котлів, чудово розуміємо бажання заощадити, тому пропонуємо вигідну, високопродуктивну й енергоефективну заміну дорогим і неефективним опалювальним приладам. Ви зможете придбати котел у Києві за вигідними цінами швидко та зручно.

Нашікотли відрізняються високоюпрацездатністю та продуктивністю, тому економія буде відчуватися вже через деякий час. Головними й відмінними принципами наших електрокотлів , є передові напрацювання, котрі успішно нами застосовуються для створення якісної продукції, що відповідає не тільки усім нормам та стандартам, але навіть моді. Завдяки цьому, Ви можете придбати електрокотли для опалення, які мають просту конструкцію, легкі в експлуатації, а такожвідрізняються високою надійністю та довговічністю.

 

Що ми готові запропонувати

 

Серед нашого асортименту багато новинок. Більш того, ми постійно розробляємо нові моделі, так як потреба в них зростає, а побажання бувають різні.

Звертаючись до нас, Ви зможете придбати електричний котел у Києві:

- Для опалення невеликого садового будиночка, однокімнатної квартири або гаража;
- Для двокімнатної квартири або невеликого заміського будинку;
- Для 3-х кімнатної квартири, офісу або будинку;
- Для котеджу, техстанції або автомийки;
- Для виробництва, мінімаркету, цеху;
- Для адміністративних споруд, клубів, кафе, ресторанів і т.д.;
- Для котельні;

 

Універсальний електричний котел

 

Усі наші котли мають від 3 до 6 ступенів регулювання, які дозволяють користувачеві самостійно встановлювати необхідну потужність. А великий діапазон даних моделей дає змогу підібрати саме ту, яка буде відповідати необхідним параметрам Вашого приміщення.

Якщо Ви вирішиликупити електрокотел для оселі на нашому сайті, то отримаєте не лишерізноманітний асортимент котлів, але й всі необхідні до них комплектуючі, що дозволять коректно налаштувати та встановити обладнання у Вашому помешканні. Ми запропонуємо найвигідніші умови та ціни, а також монтаж, обслуговуванняі ремонт даного обладнання. Звертайтеся до наших менеджерів, івони з радістю нададуть повну вичерпну інформацію, щоб Ви змогли зробити правильний вибір.