044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Переваги систем опалення з електричними котлами Deten.

   

   Навіть в кризу ми як виробники електричних котлівв  Deten (Україна) зберегли продажі на минулому рівні. Отже, системи опалення з використанням наших електокотлів мають перспективи. Якщо проаналізувати випадки, в яких зроблений вибір на користь котла Deten, можна виділити декілька загальнихознак. По-перше, це обмеженість площі, що виділяється під обладнаннята інші технічні потреби. ЕлектрокотелDeten зручно розташувати будь де, в тому числі і в житловому, часто відвідуваному приміщенні.  

 

    Також він не «з’їсть» необхідні квадратні метри під димоходи, повітроводи, вентиляційні короби, склад палива. При нормальній теплоізоляції приміщення втрати тепла мінімальні. Якщо ніяк не вдається вмістити два окремих пристрої, можна додати в схему бойлер непрямого нагрівання з триходовим клапаном і отримати крім опалення ще і гарячу воду.

 

   По-друге, не всі витрати на опалювальну систему бувають явними.  При заказі у нашої компанії максимальної комплектації електричного опалювального котла Deten, Ви отримаєте міні-котельню, з насосами, регуляторами, бачком і датчиками. При цьому котельня може бути дешевше газового або твердопаливного котла. Якщо додати передбачувану вартість запчастин і обслуговування, то виходить, що інші котли дорожче, і тільки вартість палива зрівнює показники.

 

   По-третє, говорячи язиком будівельників, цей котел «встановив і забув». Для людей, що рідко бувають вдома, тих, хто не може приділяти багато уваги і постійно перевіряти якість палива в котлах, чи достатньо воно прогоріло, контролювати температуру вручну — електричні і газові котли оптимальний варіант, причому перший ще й безпечніше. Автоматика чуйно слідкує за показниками, і у разі необхідності вимкне живлення котла. До того ж, блоки керування бувають настільки тонко налаштованими, що мешканці можуть програмувати необхідну температуру в квартирі на ранок і до свого повернення з роботи. А решту часу електрокотел може працювати в гранично економному режимі. Що стосується відповідностям нормам та всіляким перевірам, тут електрокотли Deten (Україна) — лідери за простотою оформлення і зберіганням нервів власникам.

 

   В якості тимчасового і додаткового обігріву електричний котел Deten (УкраЇна) вибирають частіше всього, разом з вугільним, твердо - та рідкопаливним, газовим котлом в якості основного. Електричні міні-котельні популярні в приватних пансіонатах та будинках відпочинку цілорічного обслуговування. Часто такі будови розташовані в красивій природній зоні, яку заборонено забруднювати технологічними викидами та продуктами згоряння.

 

   Зрозуміло, що кожен проект опалювальної системи індивідуальний, і повинен бути прорахований й вивірений. Але практика показує: слідкувати стереотипам про страшну дорожнечу електроопалення — нерозумно. Різниця не така велика. Необхідно розрахувати витрати хоча б на період 5 років експлуатації і тоді вже приймати рішення. В цьому Вам завжди можуть допомогти спеціалісти компанії Deten (Україна).