044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Чавунні радіатори віджили своє?

 

   Ветерани систем центрального опалення — чавунні радіатори -”гармошки”. Довгий час вони були незамінні через повну відсутність свідомих аналогів. В сучасності вони також продовжують широко використовуватися. І тут причина криється в низькій якості теплоносія і його досить нерівному потраплянні до звичайної системи центрального опалення багатоквартирного будинку. Чавунний радіатор витримує нерівний pH води, високу насиченість теплоносія киснем, високі температури нагрівання, тиск у 6-10 атмосфер й гідравлічні удари: він вкрай надійний. При перебоях з електроенергією, газом такий радіатор декілька годин ще буде утримувати теплоту, повільно остигаючи. Чавунна батарея — стара гвардія, для самих непередбачуваних умов. В застарілому житловому фонді, в системах з природньою циркуляцією неякісного теплоносія радіатори з чавуну як і раніше нічим замінити. Інтернет магазин Детен пропонує Вам придбати економний електричний котел українського виробництва. Наші спеціалісти проведуть якісний монтаж системи опалення.

 

    При складанні проектів нових житлових комплексів явна перевага віддається системам опалення з низькими робочими температурами. Це турбота не тільки про економію енергоносіїв та гаманців власника квадратних метрів, але й про мікрокліматі, вологості в приміщенні. Нагрітий чавунними радіаторами пил — бич астматиків й алергіків. Тривало остигаючий чавун так само довго прогрівається, не дозволяє автоматизувати контроль температури в оселі. Тенденція централізованих опалювальних систем відходить в минуле, і навіть в багатоквартирних та багатоповерхових будинках індивідуалізують подачу тепла. Якість обладнання, матеріалів, очистки теплоносія збільшується. Використовуються опалювальні прилади, які, не уступаючи чавунним радіаторам в тепловіддачі, швидко реагують на регулювання температури, не мають складностей в монтажі, пов’язаних з великою вагою батареї. Вони достатньо легкі, компактні, підходять до дизайну приміщення. Неестетичний вигляд чавунних радіаторів досвідні архітектори й дизайнери вдало маскували декоративними екранами, плетеними гратами. Але ні дерево, ні пластик не витримують довгого сусідства з висушуючи гарячим радіатором. Так що, панелі та ширми — лише тимчасова міра. Але є вихід, електричні котли Deten та сучасні радіатори – це унікальний тандем для Вашого будинку.

 

   Дешеві радіатори з чавуна будуть виштовхуватися своїми більш сучасними аналогами, але важливо зрозуміти, що вони лише завершують собою схему опалення, а починати перебудовувати її потрібно з самих азів. Чуйні до керування температурами нові радіатори досить вимогливі до того, що наповнює систему всередині, навіть якщо внутрішня поверхня радіатора додатково вкрита антикорозійними сумішами. Різкі перепади тиску й гідравлічні удари просто пошкодять батарею опалення. Неякісна теплоізоляція кімнати може привести до того, що її не прогріє не тільки гарний біметалічний радіатор, розрахований на знижену робочу температуру, але й старий чавунний, про який можна було не на жарт обпектися одним тільки дотиком. Тепла підлога розрахована на надійність електромережі, на високу якість монтажу й профілактики пробоїв і витоків. Еко-проекти з використанням енергії земних надр, сонячних батарей для обігріву будинків поки ще не настільки широко використовуються.

 

   Технології приходять туди, де їх дійсно можливо використати повністю, якісно та по призначенню, а не тільки лише для звітності у вищих інстанціях. Новітня опалювальна система повинна працювати як годинник, тоді це буде і економно, і екологічно, і мешканці будуть задоволені, дихаючи на повні грудине пересушеним повітрям, насолоджуючись теплом.

 

   Компанія «Deten» пропонує Вам недорогі електричні котли українського виробництва, якісний сервіс і монтаж опалювальних систем