044 337-16-87 067 911-04-50 050 141-13-03

Блог

    

Тепла підлога


Запис не знайдено

 

   Безсумнівно, окремої згадки та розгляду заслуговує такий розділ опалювальних приладів як водяні теплі підлоги. Ефективність та зручність даного типу обігріву приводить до все більшого числа експлуатаційних рішень. На Заході водяне опалення в середині підлоги є одним з найбільш перспективних способів реалізації опалення помешкання.

 

Основні особливості водяної теплої підлоги:

 

1. Більша площа тепловіддачі, може досягати 96% площі приміщення, що необхідно обігріти (кімнати з мінімумом меблів).

2. Рівномірність прогріву помешкання. На відміну від радіаторного опалення температура при роботі теплої підлоги однакова в будь-якій точці приміщення і на будь-якому рівні (при радіаторному способі опалення біля радіатору тепліше, в районі підлогового покриття повітря завжди прохолодніше, у порівнянні з тепловим режимом на висоті 1-1,5 метру).

3. Більшу економію енергоресурсів дає синтез конденсаційного котла з опаленням теплою підлогою в режимі низьких температур.

4. Для правильної реалізації опалення в середині підлоги оптимальна теплота теплоносія, що використовується (а також і самої підлоги) не повинна бути більше 40°С. Нормальна температура теплоносія – 25-35°С.

 

Принципи роботи колекторів і призначення їх елементів.

 

   Електричні котли, газові і твердопаливні котли дають можливість перебування теплоносія в термо діапазоні 40°С - 80°С. Для утримання невисоких температур, в гребінку систем теплих підлог вбудовується  змішувальний вузол, який контролює величини перепаду температур у контурах та підмішуючи при необхідності напряму від котла нагрітий теплоносій. Ключовий елемент цього вузла - термоголовка, що оснащена виносним датчиком (зондом). Під час охолодження теплоносія на подачі, термоголовка забезпечує цикл оновлення гарячого теплоносія шляхом відкриття та підмішування його до контуру, відводячи при цьому за обраткою остиглий теплоносій до котла. Оптимальною різницею між температурою подачі і обратки прийнято 5-10°С. Циркуляційний насос дає змогу забезпечувати безперервну циркуляцію теплоносія в середині контуру підлоги, гарантуючи цим рівномірний регулярний прогрів. В залежності від довжини контуру гідравлічний опір в контурах може відрізнятися, що фіксується показниками  витратомірів. За коротким контуром прагне протікати максимальна кількість теплоносія. Для досягнення в різних контурах однорідного протоку варто зменшити або  збільшувати гідроопір за допомогою самих витратомірів (для цього з витратоміра необхідно видалити стопорне кільце – чорне пластикове кільце в основі та забезпечити обертання витратоміра, утримуючи його за чорну пластикову основу) або ж скориставшись регулювальними кранами на балці обратки.

 

Основні моменти організації системи теплих підлог:

 

1. Для отримання термовіддачі теплої підлоги 100 Ват на 1 кв.м. при експлуатації труб діаметром 16 мм. крок укладки труби складає 150 мм (з температурою теплоносія 35°С)

 2. Найбільш рекомендована довжина труби для використання в одному контурі – 60 метрів (для 16 труби) якщо є необхідність зробити більш довгий контур – використовують трубу більшого діаметра.

 

Найбільш розповсюджені способи укладки теплих підлог:

 

1. «Равлик» (подвійна спіраль) - кожен кут поворотів труби у контурі дорівнює 90°, що сприяє полегшенню укладання. При виборі даного способу укладки, ділянки труби з полюсно протилежним орієнтуванням потоків змінюються, таким чином, що найгарячіший відрізок труби розташований по сусідству з найпрохолоднішим. Термодія, що отримується при цьому, сприяє рівномірності температур та віддачі теплової потужності.

 

 

2. «Змійка» - цей спосіб укладки доцільний якщо проміжки між трубами дають можливість їх загину під кутом 180°. В умовах, коли міжрядний крок не дає можливості розташувати труби під бажаним кутом, використовують так звані «грушовидні петлі». У випадку укладки «змійкою» нагрітий теплоносій потрапляє в контур системи біля зовнішньої стіни приміщення та безперервно схильні до охолодження під час протікання трубами. В точці початку змійовика реалізується висока температура площини поверхні і, як наслідок, максимальна термовіддача. Далі в центр приміщення під дією остигання теплоносія відповідно буде зменшуватися температура поверхні підлоги і щільність теплового потоку.

 

 

3. «Здвоєна спіраль»– доцільна при значних розмірах площі опалювальних поверхонь або ж, якщо необхідно створити опалення по зонам максимальною потужністю, як у випадку з вуличними вхідними дверями.

 

 

   У нас Ви можете придбати комплектуючі для водної теплої підлоги, а також замовити тепловий розрахунок та монтаж водяної теплої підлоги за телефонами  (067 )911-04-50; (050) 141-13-03

 

   Ми пропонуємо якісні матеріали вітчизняних та іноземних виробників. Прийнятні ціни на систему водяна тепла підлога у Києві, Одесі, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Харкові, Чернігові, Сумах, Рівне, Івано-Франківську,Полтаві, Миколаєві, Житомирі, Чернівцях, Вінниці, Кривому Розі, Кропивницькому, Маріуполі, Кременчузі і по усій території  України.